DomĹŻ
Co se stane

Co se stalo
Bodování
Dlouhodobá hra

Fotogalerie

Pravidelné akce
malá SIHASAPA – Co hrajeme
máme
za sebou:
| Hula-Hula |
| Černý les |
| Invaze |
| Mysterion |
TajemstvĂ­ UctĂ­vaÄŤĹŻ Ginga
V průběhu dvou dubnových schůzek se nám podařilo vytvořit
»plán Stínadel« .
Hned poté jsme si poslechli zprávu o tom,
»co se mezi lidmi povídá«
a rozhodli jsme se, Ĺľe se pokusĂ­me fantoma polapit!
Při honbě za fantomem se řídíme následujícími
»pravidly« .
Každý z nás, kteří se účastníme honiček s Fantomem dostal kartu s dvanácti otazníky. Dvanáct otázek - dvanáct záhad - kolem Uctívačů ginga. Teď už je nám jasné, že na ně musíme najít odpovědi. Nejvíce jich získáme asi od Fantoma, ale i na výpravách po stopách tajemství Uctívačů ginga.
karta tato tabulka ukazuje co jsme už zjistili a kdo k odhalení přispěl.
26. dubna jsme se pustili za Fantomem poprvé. Fantoma jsme nedostihli, ale příště…

28.- 29. dubna jsme se pustili do pátrání »Po stopách tajemství Uctívačů Ginga«

3. května nastala druhá honička s Fantomem, tentokrát nebyl fantom dost opatrný a získali jsme jeho vzkaz. Na místě byla malá krabička a lístek. Byla to Marta, která ho zahlédla a mohla nám lístek přečíst.

10. května nastala třetí honička. Fantoma jsme tentokrát odhalili velmi rychle. Zprávu, kterou donesl do Stínadel tentokrát získal Nik. Nebyl však překvapením konec, při dalším pátrání, protože nám zbylo dost času, Marta narazila na zprávu z první honičky. Takže už máme zprávy čtyři!.

17. května jsme se zúčastnili čtvrté honičky na Fantoma. Zpočátku se zdálo, že tentokrát to s Fantomem nebude jednoduché. Pohyboval se téměř výhradně na kole a tak nebylo snadné sledovat jeho možné přesuny. Byl to však opět Nik, který ho zahlédl a získal pátou zprávu.

24. května proběhla pátá honička s Fantomem. Fantom opět obratně unikal. Když se objevil poprvé, bylo místo kde je, pro všechny velkým překvapením. Začali jsme však kolem něj stahovat smyčku. Při druhém objevení jsme už mohli mít trochu víc optimismu. Dva tahy před koncem honičky zahlédla Fantoma Barča a získala tak šestou zprávu.

31. května proběhla šestá honička s Fantomem. Tentokrát se do stínadel vydala i Testérka. Zkušenosti se ukázaly, a byla to ona, kdo fantoma dostihnul. Získala tak pro nás sedmou zprávu. Ta popisuje »obětní oltář«.

7. června proběhla sedmá honička s Fantomem. Spolupráce stíhajících ve chvíli, kdy se Fantom poprvé objevil byla obdivuhodná, takže fantom v té chvíli neměl šanci. V polovině druhé svíčky zahlédl Fantoma Ondra a získal tak osmou zprávu, v ní se píše o »ostrově Chu«.

10. června jsme se na oddílové výpravě pustili do lesů po stopách Fantoma. »Závěrečná výprava«

konečné pořadí a bodové hodnocení

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

KnoflĂ­k
Ondra
Nik
Marta
Majka
BarÄŤa
Jarek
Lukáš
domky
StĂ­nadel
4
2
6
4
8
–
2
–

Ăşvod
7
–
6
–
8
–
–
–

honiÄŤky *
7
6
6
8
2
5
1
2
barevných *
kartiÄŤek
4
8
6
4
2
2
0
0

amulet
4
2
2
5
–
4
2
–

závěr
7
8
–
4
–
–
–
–
bodĹŻ
celkem
32,9
25,7
25,5
25,0
20,3
10,6
5,1
2,3
* – přepočteno na body

Copyright © 2003 Michael
poslední změna: 13.6.2006