Domů
Co se stane
 
Co se stalo
  Bodování
  Dlouhodobá hra
 
Fotogalerie
 
Pravidelné akce
  znaka                                                                                                | zpět |
Královská Akademie věd                

se sídlem v Londýně, Royal Street 71/5421,                    
Londýn, Velká Británie                    
 
     dává na vědomí archeologickým ústavům, vědeckým skupinám, ale i  všem dobrodruhům a soukromým hledačům pokladů celého světa následující:
     
     Po mnoha letech usilovného bádání a výzkumu Vám oznamujeme, že se našemu vědeckému týmu podařilo rozluštit první část mapy s cestou k bájnému a legendárnímu pokladu tajemného národa Hula-Hula.
     
     Jak jistě všichni víte, o tomto nikdy neobjeveném národu máme jen velmi kusé informace. Také jak je dle legendy známo, Hula-Hulané po tisíciletí přechovávali a strážili nejvzácnější a nejcennější věc tehdejšího světa. My dnes již bohužel nevíme, co bylo danou věcí, můžeme se však domnívat, že i v dnešní době by měl tento poklad nesmírnou cenu. Národ byl před stovkami let napaden neznámou chorobou a do jednoho vymřel. Poslední z nich stačil tento poklad ukrýt a cestu popsat mapou. Mapa se však po mnoha staletích dochovala ve velmi špatném stavu.
     
     Našim odborníkům se podařilo téměř nemožné, díky tomu dnes může začít hledání legendárního pokladu. Náš ústav bohužel nemá prostředky nutné k hledání, proto vyzýváme všechny, kteří mají zájem o dobrodružství a chtěli by podniknout výpravu za pokladem, aby urychleně vyrozuměli sekretariát naší akademie. Ta zájemci zašle všechny dostupné informace a první část mapy. Samozřejmě, že naše bádání bude pokračovat a v případě dalších objevů Vás budeme neprodleně informovat.
     
     Víme, že cesta nebude jednoduchá a asi bude i plná nebezpečí, ale věříme, že ten nejschopnější tým poklad nalezne a tímto přidá další kamínek do mozaiky dějin i poznání lidstva.

S pozdravem a přáním úspěšného hledání

Prof. Dr. John Arcroft     
hrabě z Cantenbury a vévoda z Yorku     
prezident Rady Akademie     
 

Copyright © 2003 Michael & Elwiss
poslední změna: 18.11.2003